Sygnalizacja pożaru w budynkach przemysłowych

0
527

Systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru mają za zadanie wykrycie pożaru we wczesnej fazie. Dają możliwość odpowiednio szybkiej reakcji na zagrożenie pożarowe, a co za tym idzie chronią życie ludzi znajdujących się wewnątrz budynku oraz ograniczają zakres ewentualnych zniszczeń.

Współczesne systemy pożarowe integrują, nadzorują oraz sterują działaniami innych systemów bezpieczeństwa , stając się integralną częścią systemu oddymiania BMS inteligentnych budynków.

Jako firma oferujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę z zakresu instalacji systemów sygnalizacji pożaru, drzwi przeciwpożarowe. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu zarówno obiektów biurowych i handlowo – usługowych jak i przemysłowych, charakteryzujących się skomplikowanymi procesami technologicznymi i trudnymi warunkami bytowymi. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam na dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania do potrzeb klienta oraz oddymianie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy pełną realizację zadania na każdym z etapów:

  • wykonanie projektu
  • dostawa urządzeń
  • montaż systemu
  • integracja z systemami bezpieczeństwa budynku
  • wdrożenie i szkolenie
  • opieka serwisowa

Do naszych instalacji wykorzystujemy urządzenia takich producentów jak POLON-ALFA, W2, D+H, ESSER, SCHRACK, ARITECH, SIEMENS.

Więcej informacji na temat drzwi przeciw pożarowych znajduje się naszej stronie firmowej www.alfa-system.info zapraszamy na naszą stronę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here