Soki NFC- czym są?

0
613
Soki NFC
Soki NFC

Na rynku w Polsce odnotowano wzrost zakupu przez wielu Polaków na ten produkt. Soki NFC podbijają rynek i prawdopodobnie to dopiero początek ich sukcesu. Czym są? Są to natomiast soki bezpośrednio wykonane z surowca. Cechują się dużą naturalnością, które od tych wielu spotkanych w sklepach nie posiadają szkodliwych substancji, jak konserwanty czy barwniki. Można śmiało nazwać je tak zwaną ,,super żywnością’’, na które zapotrzebowanie jest coraz większe. To dopiero pierwsza zaleta wspomnianych soków, które z dnia na dzień stają coraz to popularniejsze. Jakie korzyści można czerpać ze stosowania soków nfc oraz dlaczego odnoszą tak wielki sukces? O tym przekonacie się już w dzisiejszym artykule. Zapraszamy!

Soki NFC

Soki NFC produkowane są przez sadowników i najczęściej sprzedawane w opakowaniach Bag in Box. Oprócz papierowych opakowań są rozlewane do podręcznych, szklanych butelek. Charakteryzują się mętnym, bez konserwantów płynem, który pokochały rodziny już w całej Europie. Są to soki wykonywane z surowych owoców, które gwarantują bezpośrednie tłoczenie, które jest mało przetworzone. Są to między innymi nektary, soki oraz napoje rozlewane w warunkach aseptycznych, czyli pasteryzowane w opakowaniach. Odrębną grupą jest oferta doków niepasteryzowanych czyli soki jednodniowe. Są one natomiast sprzedawane w warunkach chłodniczych. Drugą najczęściej spożywaną pozycją soków nfc są soki, które można zakupić w wygodnym Bag in Box. Są to napoje rozlewane w aseptyce lub ,,na gorąco’’. Kupujemy je często w sieciach handlowych lub są dystrybuowane lokalnie.

Czemu soki nfc zawdzięczają tak duży sukces?

Jest to produkt, który szybko podbił serca nie tylko Polaków ale i wielu Europejczyków. Czym zasłużyły sobie na taką popularność? Jest to natomiast związane z dużą świadomością na temat zdrowego trybu życia. Ludzie coraz większą uwagę zwracają na zdrowie oraz swoje ciało, które dbają poprzez dostarczanie więcej zdrowych produktów, niż to bywało w poprzednich latach. W otoczeniu żywności z licznymi konserwantami oraz innymi ulepszaczami, które na co dzień można spotkać w każdym sklepie spożywczym, soki nfc to produkty mało przetworzone, które przyciągają prawdziwych miłośników zdrowej żywności. Oprócz tego, że soki to źródło cennych minerałów oraz witamin, dodatkowo posiadają wygodne opakowanie, które jeszcze bardziej zachęca do sięgnięcia ich ze sklepowej półki. Soki do zakupienia w Bag in Box to produkty wygodne, które sprawdzają się dla całej rodziny.