Projekt małej łazienki

0
2152

W wielu domach i mieszkaniach łazienka stanowi niewielką część całej powierzchni użytkowej. Niezależnie od tego, z jak małą łazienką mamy do czynienia, wiemy jaki projekt zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Magia złudzeń optycznych w projekcie małej łazienki

Dobrą praktyką urządzania małej łazienki jest jej optyczne powiększenie. Meble na wysoki połysk oraz błyszczące i chromowane dodatki sprawią, że łazienka wyda się większa, niż jest w rzeczywistości. Równie ważny jest dobór odpowiednich kolorów. Biel oraz chłodne odcienie sprawią, że łazienka zyska na iluzorycznej przestrzeni. Kolejnym znanym trikiem na dodatkowe centymetry są podwieszane toalety i umywalki, dzięki czemu łazienka będzie mieć wolną przestrzeń na podłodze.

Projektując małą łazienkę pamiętaj – światła nigdy mało

Jeśli w projekcie łazienki jest dodatkowe miejsce na oświetlenie czy nawet okno, nie wahajmy się z niego skorzystać. Im lepsze światło, tym bardziej przestronna może wydać się łazienka. Taka sama zasada występuje w przypadku dodatkowego lustra, dzięki niemu łazienka stanie się optycznie większa.

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe do małej łazienki 

Pionowe grzejniki łazienkowe to doskonały wybór w przypadku małej łazienki. Dodatkowym atutem będą grzejniki dekoracyjne marki Enix. Dzięki nim nawet najmniejsza łazienka zyska na walorach estetycznych. Projekt łazienki nie musi być wymyślny, aby dobrze wyglądał. Dla przełamania stylu klasycznej, a nawet prostej łazienki, rozwiązaniem są tego typu nowoczesne urządzenia grzewcze. Dzięki nim wnętrze nabierze niezwykłego  wyglądu.

Tak naprawdę, wszystko zależy od osobistego gustu i stylu, w jakim łazienka będzie urządzona. Wybierając grzejniki łazienkowe marki Enix, możliwości są nieograniczone. Warto dodać, że firma Enix to znany i ceniony na polskim rynku – producent grzejników dekoracyjnych oraz zdobywca Nagrody Konsumenta 2019 za wysoką jakość produktów        i zadowolenie konsumenta w kategorii „PRODUCENCI GRZEJNIKÓW CENTRALNEGO”.