Oddymianie klatki schodowej

0
475

W zależności od indywidualnych wymagań interesanta, firma Alfa-System proponuje sprzedaż oraz instalacje systemów oddymiania w oparciu o klapy i okna oddymiające łącznie z z elektronicznymi układami sterowania.
Dysponujemy w swojej ofercie urządzenia takich producentów jak: D+H, AFG, POLON-ALFA, MERCOR, AWAK. Proponujemy Państwo profesjonalne i kompletne wykonanie zleconego zadania rozpocząwszy od projektu, poprzez dostawę urządzeń i instalacje systemu kończąc na wdrożeniu i opiece serwisowej.

W naszej propozycji posiadamy m.in. klapy:

  • na podstawach prostych jedno i dwuskrzydłowe,
  • na podstawach skośnych,
  • oddymianie klatki schodowej
  • nasadkowe, okna oddymiające
  • okrągłe na podstawach prostych, oraz wiele innych.

Proponowane przez nas okna oddymiające i klapy oddymiające wyposażone są w napęd elektryczny (łańcuchowy lub zębatkowy), zamontowany na specjalnej konstrukcji opracowanej z profili aluminiowych. Zestawiamy odpowiednie wymiary skrzydła, system z którego ma zostać wykonane okno, typ ramy, rodzaj szyby i parametry napędu.

Systemy oddymiania korzysta sie zarówno w małych obiektach jak i dużych kompleksach budowlanych. Centrala współpracuje z czujkami dymu, które przekazują sygnał w wypadku powstania zagrożenia pożarowego do otwarcia klap lub okien dymowych oraz przyciskami, których zadaniem jest ręczne uruchomienie funkcji oddymiania. Istnieje alternatywa podłączenia przycisku z funkcja przewietrzania. Wszystkie centrale mogą wspólpracowac z czujkami wiatrowy-deszczowymi.

Zgodnie z potrzebami klienta, system sterowania oddymianiem oprócz automatycznego wyzwalania, możne byc wyposażony w urządzenia umożliwiające uruchamianie zdalne lub ręczne i z systemu SAP. Dodatkowa współpraca z SAP umożliwia synchronizacje pracy systemu oddymiania z działaniem instalacji tryskaczowych, kurtyn dymowych i ogniowych, oddzieleniami pożarowymi, działaniem wentylacji nawiewnej lub systemem sterującym działaniem otworów napowietrzających.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie firmowej www.alfa-system.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here